Kim jestem

Przede wszystkim jestem handlowcem z krwi i kości.
Ze sprzedażą w życiu zawodowym związana jestem od zawsze. Już w liceum, moją pierwszą pracą dorywczą była sprzedaż. I tak już zostało. Zaczynałam od sprzedaży produktów spożywczych i lekarstw, później były podręczniki a nawet pierniki na stoisku targowym. Już po studiach, moja pierwsza praca "na poważnie" to sprzedaż worków filtracyjnych do odpylaczy przemysłowych 🙂 (przez telefon!) a później i najbardziej intensywnie materiały i urządzenia spawalnicze oraz instalacje filtrowentylacyjne. Zatem mam pełen przegląd i obraz sprzedażowej rzeczywistości 🙂

Przez lata sprzedawałam, handlowałam, uczyłam się, odnosiłam sukcesy i ponosiłam porażki. Na początku sprzedaż traktowałam jak zawód. Coś, co po prostu robię i przynosi mi to pieniądze. Z czasem jednak sprzedaż stała się moją pasją, zaczęłam zgłębiać jej tajniki, żeby odnosić jeszcze lepsze rezultaty.

Sprzedawałam pracując na etacie do dnia, w którym zrozumiałam, że swoją wiedzę i doświadczenie chcę przekazywać innym. Tym, którzy z jakichś powodów nie do końca odnajdują się w świecie sprzedaży ale wiedzą, że aby odnieść sukces w biznesie - muszą sprzedawać.

Dlaczego możesz mi zaufać?

Bądź pewny, że wszystko co dziś wiem i czego uczę wypróbowałam na własnej skórze i własnych klientach. Wiem jakie popełniłam błędy i jak ich unikać. Wiem, co jest skuteczne, a co po prostu nie działa. Wiem też, jak trudne jest określenie potrzeb, problemów i zachcianek klientów oraz ile wysiłku trzeba włożyć w to aby klienta pozyskać i utrzymać.
Dzięki latom pracy i nauki sprzedaży wiem już jak rozmawiać z klientem i jak mu pomagać. Swoją wiedzę i umiejętności sprzedażowe regularnie uzupełniam i poszerzam biorąc udział w szkoleniach i warsztatach. Nie zawsze było łatwo i przyjemnie, ale dziś wiem, że było warto. Możesz tak jak ja, próbować i uczyć się wiele lat, a możesz też skorzystać z mojej pomocy i odnieść sprzedażowy sukces już teraz.

 

Pobierz darmowe materiały, które dla Ciebie przygotowałam

 

Dlaczego u mnie jest inaczej?

Przede wszystkim - ja nie sprzedaję! Ja pytam(!), rozmawiam, rozwiązuję problemy i spełniam zachcianki klientów. Nie jestem fanką tradycyjnych technik sprzedaży. Znam je, ale wykorzystuję i uczę ich w swoim stylu, bez definicji i regułek. One nie są Ci do niczego potrzebne. Dla mnie sprzedaż musi być elastyczna a najważniejsza jest równowaga między wiedzą i umiejętnością reagowania i odnajdywania się w różnych sprzedażowych sytuacjach. W mojej sprzedaży zawsze było dużo swobody i autentyczności. Z kolei jasno określony biznesowy cel, zadawanie właściwych pytań klientom i parę innych sprzedażowych tajników, zawsze gwarantowały mi sprzedażowy sukces.

 

A po godzinach

Prywatnie szlifuję trenerski kunszt ucząc męża sprzedaży 🙂
Wolne chwile spędzam z moim ukochanym hawańczykiem, Frodo 😊 A poza książkami branżowymi czytam też dobre kryminały.